NE ARAMIŞTINIZ ?

Sürdürülebilirlik

Operasyonel Mükemmellik ile müşteri memnuniyetinde beklentiyi zirveye taşıyor!

Yorglass, sürdürülebilir ilerleme ve kalkınmanın operasyonel mükemmellik gerektirdiğini bilerek, tüm çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirir.

Mükemmelliğe ulaşma tutkusu ile tüm iş süreçlerinde sürekli gelişim için çalışan Yorglass; temel amaçlarından, değerlerinden ve vizyonundan sapmadan yoluna başarı ile devam ederken, sürekli iyileşme ve gelişme ilkesi doğrultusunda üstün müşteri deneyimi sağlamayı hedefler.

“Operasyonel Mükemmellik” modelini, üretim aşamasından ürünü nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir hassasiyet, titizlik ve profesyonellik ile uygulamayı amaç edinen Yorglass, ayrıcalıklı hizmet anlayışını inovatif bakış açısıyla besleyerek süreçlerini sürekli iyileştirir ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk alır.

Yalın üretim anlayışı

Kurulduğu günden bu yana ‘‘Tek Ürün – Tek Fabrika’’ anlayışı ile dokunduğu tüm sektörlere uzman çözüm ortaklığı sunan Yorglass; Bolu, Gebze, Eskişehir ve Manisa’daki üretim işletmeleri ve İzmir’de bulunan Ticaret İşletmesi’nde son teknoloji, online izlenebilen ve tek akışlı üretim parkurları ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Yalın üretim anlayışı temelinde uluslararası kalite standartlarına uygun ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile adını duyuran Yorglass’ın en büyük başarısı kurulduğu günden bu yana güçlenerek devam eden müşteri bağlılığıdır.

Satina cam, Beyaz Eşya camları, Ticari Soğutucu cam ve kapı çözümleri ile İnteraktif Bilgi ekranları camları konusunda lider üretici Yorglass’ın Türkiye’nin 6 şehrinde kurulu üretim tesislerinde titizlikle yönetilen “üretim planlaması”,ve şirket başarısının mihenk taşı olan müşteri memnuniyeti, değer zincirinin tamamında dikkate alınır.

Üstün Kalite Yönetimi

Yorglass, kalite ve sürekli gelişime olan destekleriyle sektöründe lider konumuna yükselmiştir.

Yorglass’ın öncelikleri arasında;

  • Modern yönetim sistemleri,
  • Son teknoloji donanım ve yazılımlar
  • Personel eğitim sistemlerine yapılan yatırımlar,
  • Kalite sistemlerinin oluşturulması ve uygulanması yer alır.

Üretim proseslerinde maksimum iş verimliliğini sağlamak, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini hızlı ve etkin biçimde karşılamak odağıyla çalışan Yorglass’ın kalite yönetim sistemi, yüksek verimlilikte sürekli gelişimini sağlamaktadır. 

Dinamik yapısı sayesinde adapte ettiği dünya kalite standartlarındaki üretimini, ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaları ile yapmaktadır.

Sürdürülebilirlik